„він урожинець с. Велика Мечетня (Токарівка)“

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023979426464

Усім небайдужим i особливо Кривоозерцям!

В час важких випробовувань, Україна серед усього народу виявила і виховала великих патріотів. Найперше, хто достойний цього звання, звичайно, це є наші воїни, які безпосередньо зіткнулися з агресією ворога і відчули її на своїй шкірі. Але не можливо було б воювати, якби не було духа любові до Батьківщини, який кожний українець може знайти у творах вічних українських письменників. Та ще більш важливо мати таких письменників сьогодні живими, тих, які запалюють серця українців любов‘ю до України. Одним із таких носіїв духу щирого патріотизму є філософ, філолог, бібліограф, музеєзнавець, Кандидат філологічних наук (1996р.), доктор філософських наук (2004р.), професор Шевченко Віталій Володимирович.

У багатому ряді обдарувань та досягнень Віталія Володимировича не вистачає однієї найважливішої для нас деталі — )він урожинець с. Велика Мечетня (Токарівка, що на Кривоозерщині. Після навчання та служби в армії у 1975 році він повернувся у рідне село, де працював бригадиром у колгоспі ім.Щорса, але на довго тут не затримався. Вже у наступному році він покидає рідне село з жагою до науки. В цьому пориві доля покидала його інтенсивно підіймаючи його від простого вчителя до професора. На сьогоднішній день він провідний науковий співробітник відділу філософії, релігії Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України (за основним місцем роботи), професор кафедри богослів‘я Київської православної богословської академії (за сумісництвом). За його плечима три потужні монографічні праці, які носять науковий характер:

Православно-католицька полеміка та проблеми унійност

Keine Fotobeschreibung verfügbar.

і в житті Руси-України доберестейського періоду». – К. : Преса України, 2002. – 416 с.,

Україна духовна : постаті, події, явища. – К. : Світ Знань, 2008. – 572 с.,

Православ’я в Україні і цивілізаційні виклики: історія та сучасність. – К. : Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату, 2013. – 639.

Та сьогодні я пишу Вам цього листа, адже з‘явилася ще одна його двохтомна праця, яка на цей раз носить патріотично-філософський характер та викладена у поетичній формі. Вона є законним диттям пережитого Майдану, активним учасником якого він був. Саме завдяки правильно підібраним ним словам генерал змінював своє рішення давати команду «в атаку» на учасників майдану.

На сьогодні ця праця має велике прагнення вийти у світ для чого потрібна, звичайно ж, фінансова складова. З однієї сторони ми маємо право вибирати підтримувати чи ні, але з іншої сторони ми можемо втратити можливість стати учасником того, що є нормальним, а саме підтримці нашого земляка у справі, яка скоріш за все увійде у історію української літератури. Головний принцип допомоги – кожний по-трошки і вийде достатньо! Давайте об’єднаємося навколо достойної справи!

отець Павло Лотоцький

Карта приват банку 5168 7573 6225 3439 Шевченко Віталій Володимирович

 

 

Werbeanzeigen

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s